кasтaмσηuηdєяqяσuηd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

кasтaмσηuηdєяqяσuηd

www.кaSтaмσηuяap.iLє.вiz

AnasayfaKastamonundergrGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız?

3 posters
YazarMesaj
kastamonurap
Admin
Admin

İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız? Empty
MesajKonu: İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız?   İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız? Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 2:54 am

http://www.kastamonurap.ile.biz
brothers_nöron
Moderator
Moderator
brothers_nöron

MesajKonu: Geri: İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız?   İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız? Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 4:55 pm

ben rapi 50 cent ve eminemle tanıdım Arrow ....sonra nefret..ceza felan derken buraya kadar geldi.. Very Happy Very Happy
brothers_doganay
Moderator
Moderator
brothers_doganay

MesajKonu: Geri: İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız?   İlk Rap Dinlemeye Nasıl Başladınız? Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 1:47 pm

baba geçen dolabı karıştırırken çoktan unuttuğum, ilk defa bandrollü olarak aldıgm muzık albümü olan EMINEM - WITHOUT ME albümünü buldum, kapak siyah beyaz olcak kadar yıpranmış, ne diym daha dün gibi, abartmaya gerek yok rapte eskı değilm, orta sonda dınlemeye ve dınlerken sözler karalamaya başladım, lise sondayım şimdi, 4 yıl hiçde ii bi rakam değil ama geçmiş bi kere Smile
niyazi böyle seneleri sayınca aklıma karateye ne zaman başladıgm gelmiş, bi hesapladım kardeşim 10 yıl olmuş ya:'(
dile kolay 10 yıl,vay be .

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-